ZAJIŠTĚNÍ AKCÍ

Diskžokej, DJ a hudební produkce na svatbu, večírek, maturitní ples, oldies party. Nabízíme moderování, ozvučení a další zajištění kulturních, sportovních, firemních a společenských akcí. Pronajímáme partystan včetně vybavení, postavíme podium dle vašich potřeb, zajistíme catering. Zajišťujeme kulturní i doprovodný program akcí, připravujeme akce dle přání zákazníka na klíč.

Nazvučíme a nasvítíme vaši akci, ať už se koná v interiéru nebo na volném prostranství. Zajišťujeme kompletní servis od firemního večírku po menší hudební festival.

Na vaši akci postavíme naše party stany s kapacitou 40 - 100 lidí včetně stolů a lavic, případně zajistíme i stany s větší kapacitou.

Na plesy, svatby, večírky nebo slavnosti zajistíme interperty dle přání klienta.

Na akce dodáváme podia v několika variantách a přehlídková mola. Nabízíme mobilní oplocení snadno instalovatelné do sněhu nebo louky, případně oplocení na asfalt nebo beton.
Zajišťujeme velkoplošnou projekci z DVD nebo PC.

Připravíme kompletní catering pro vaše akce, svatby, večírky, oslavy a párty.

Pro všechny druhy akcí zajistíme odpovídající podporu. Zpracujeme a vytiskneme letáky, plakáty, pozvánky, vstupenky, billboardy atd., připravíme mediální podporu v rádiu včetně výroby spotů, zajistíme tiskovou inzerci, vytvoříme internetovou prezentaci atd.

Zpracujeme fotoreportáž z vašich kulturních, sportovních, firemních nebo společenských akcí. Data dodáme v digitální podobě a vybrané záběry ve formě fotografií libovolného rozměru včetně velkoformátových.

Na firemní nebo sportovní akci připravíme velice atraktivní doplněk programu - trialovou exhibici předních českých jezdců. Přeskok přes lidi, jízda po zadním i předním kole, skok přes laťku, přejíždění překážek, vraků aut atd.


» Kompletní zajištění kulturních, sportovních, firemních a společenských akcí na webu www.zajisteniakci.cz

ZAJIŠTĚNÍ AKCÍ - podium - ozvučení - moderování - doprovodný programZAJIŠTĚNÍ AKCÍ - podium - ozvučení - moderování - doprovodný programZAJIŠTĚNÍ AKCÍ - trial show - ozvučení - moderování
ZAJIŠTĚNÍ AKCÍ - svatba - cateringZAJIŠTĚNÍ AKCÍ - svatba - diskžokejZAJIŠTĚNÍ AKCÍ - party stan - catering - ozvučení

Starý web (do r. 2008)

Aktuality

FIREMNÍ VEČÍREK

DJ na večírek? Nejvyšší čas objednávat! Stále máme volné kapacity, ale kalen ...
16. 10. 2009, 15:57:56

DJ NA SVATBU - HUDBA NA SVATBU

Svatba se blíží? Zajistěte si hubdu na svatbu včas! DJ - diskžokej - hudba n ...
05. 05. 2014, 08:28:00

AKTUALITY / NABÍDKY

akční nabídky - slevy - výprodeje na Váš e-mail:

( 3 )wellness a restaurant Beskydy

zajištění akcí - partyservis

TRIALSPORT TANVALD - pořadatel Mistrovství ČR, Evropy i světa

topení - voda - plyn - stavbyStránky vyrobilo: SATO Tanvald, webmaster